Završila deveta akcija Srce za brucoše

fotografija brucoši

(Zagreb, 20. listopada 2016.) Srce već kontinuirano devet godina organizira akciju „Srce za brucoše“ kojom studente prve godine studija upoznajemo s uslugama Srca koje će moći koristiti kao studenti Sveučilišta u Zagrebu. Mnoge od usluga Srca osmišljene su upravo za studente kako bi im olakšale i unaprijedile proces studiranja, a većina tih usluga studentima je dostupna bez naknade.

Akciju „Srce za brucoše“ provodimo uz suradnju uprava fakulteta i akademija Sveučilišta u Zagrebu, a ove akademske godine održali smo predstavljanje Srca na svim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu. Više od 12.000 studenata upoznali smo sa Srcem i uslugama Srca, te održali ukupno 48 predavanja.

Svjesni smo da se u gomili obavijesti, poruka i informacija, važne stvari lako zaborave pa smo stoga za sve studente napravili označivač stranica (bookmark) koji smo podijelili na predavanjima, a veseo je i zabavan podsjetnik na kojemu studenti mogu pronaći više informacija o Srcu. Na web-stranici Srca (www.srce.unizg.hr/studenti/), namijenjenoj prvenstveno studentima, nalaze se sve informacije o akciji „Srce za brucoše“ kao i dodatne informacije o uslugama za studente o kojima smo govorili na predavanju.

Studiranje je zahtjevan dio života, ali i jedan od najljepših razdoblja učenja, stoga svim studentima Sveučilišta u Zagrebu, a posebno studentima prvih godina dodiplomskih studija želimo veselo i uspješno studiranje.

Nataša Dobrenić

Ured za odnose s javnošću Srca

*Zahvaljujemo Medicinskom fakultetu, Fakultetu organizacije i informatike te Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu na ustupljenim fotografijama.

Izdvojene najnovije vijesti

11. rujna 2019.

U ponedjeljak, 9. 9. 2019., u Srcu je održana prva radionica "Priprema i objava digitalnog objekta Obrazovni sadržaji u Dabru". Obrazovni sadržaji najnoviji je digitalni objekt implementiran u sustav.

9. rujna 2019.

Za novu akademsku godinu 2019./2020. Srce je pripremilo novu inačicu MerlinMobile aplikacije koja je sada dostupna u Google i Apple trgovinama. Aplikaciju je moguće instalirati na Android i iOS uređajima.

9. rujna 2019.

Tjedan Centra za e-učenje Srca, koji se tradicionalno održava svake godine, ove će se godine održati od 23. do 27. rujna 2019. Tijekom tjedna bit će održane radionice i tečajevi.

Izdvojena događanja

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.