Konferencija za novinare - Srce DEI 2017

Pozivamo Vas na konferenciju za novinare povodom održavanja
nove stručne konferencije Srca
Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2017

Središnja tema konferencije je: Iskustva u implementaciji informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju

Konferencija za novinare održat će se u utorak, 4. travnja 2017. godine
 u 12 sati, na 2. katu zgrade Srca, Josipa Marohnića 5.

Na konferenciji za novinare govorit će:

• dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca
  • Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije
  • Kruno Golubić, predsjednik Organizacijskog odbora konferencije.

Središnja tema konferencije Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2017 nosi naziv: Iskustva u implementaciji informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, a konferencija nudi odgovore na neka od vrlo bitnih pitanja kao što su:

• Kako se nove informacijske i komunikacijske tehnologije mogu i trebaju koristiti u modernom obrazovanju i znanosti?
  • Koje je stanje i koji su trendovi u Europi i svijetu?
  • Što nam je dostupno u Hrvatskoj, koji su planovi i potrebe?

Srce DEI 2017 želi okupiti stručnjake koji se bave planiranjem, implementacijom i primjenom novih informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, napredne korisnike takvih tehnologija ali i sve one koje takve tehnologije profesionalno zanimaju.

Ured za odnose s javnošću Srca

Nataša Dobrenić

Izdvojene najnovije vijesti

22. listopada 2019.

Natjecanje Copernicus Hackathon koje će se održati u Srcu, započinje sutra i traje do 24. listopada 2019. godine.

21. listopada 2019.

Od 21. do 27. listopada 2019. obilježava se Tjedan otvorenog pristupa, globalna inicijativa koja potiče ustanove i pojedince na organizaciju događaja, tribina, rasprava i edukacija s ciljem promoviranja važnosti otvorenog pristupa znanstvenim... Više

15. listopada 2019.

Na prvom sastanku projekta National Initiatives for Open Science in Europe (NI4OS-Europe) u Ateni sudjelovalo je i Srce kao jedan od dvadeset i dva partnera na projektu.

Izdvojena događanja

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.