Konferencija za novinare - Srce DEI 2017

Pozivamo Vas na konferenciju za novinare povodom održavanja
nove stručne konferencije Srca
Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2017

Središnja tema konferencije je: Iskustva u implementaciji informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju

Konferencija za novinare održat će se u utorak, 4. travnja 2017. godine
 u 12 sati, na 2. katu zgrade Srca, Josipa Marohnića 5.

Na konferenciji za novinare govorit će:

• dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca
  • Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije
  • Kruno Golubić, predsjednik Organizacijskog odbora konferencije.

Središnja tema konferencije Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2017 nosi naziv: Iskustva u implementaciji informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, a konferencija nudi odgovore na neka od vrlo bitnih pitanja kao što su:

• Kako se nove informacijske i komunikacijske tehnologije mogu i trebaju koristiti u modernom obrazovanju i znanosti?
  • Koje je stanje i koji su trendovi u Europi i svijetu?
  • Što nam je dostupno u Hrvatskoj, koji su planovi i potrebe?

Srce DEI 2017 želi okupiti stručnjake koji se bave planiranjem, implementacijom i primjenom novih informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, napredne korisnike takvih tehnologija ali i sve one koje takve tehnologije profesionalno zanimaju.

Ured za odnose s javnošću Srca

Nataša Dobrenić

Izdvojene najnovije vijesti

17. siječnja 2020.

Pomoćnica ravnatelja Srca za obrazovanje i podršku korisnicima, Sandra Kučina Softić obranila je 16. siječnja 2020. godine doktorsku disertaciju na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

2. siječnja 2020.

Upravno vijeće Srca usvojilo je Plan rada Srca za 2020. godinu na svojoj 4. sjednici koja je održana 9. prosinca 2019. godine.

31. prosinca 2019.

Na inicijativu Srca, uz financijska sredstva koja je osiguralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, nabavljene su licencije za softver za provjeru autentičnosti radova, koji je tako postao dostupan svim javnim visokim učilištima u Republici... Više

Izdvojena događanja

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.