50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Srce DEI 2019 - poziv na konferenciju za novinare

Pozivamo Vas na konferenciju za novinare povodom održavanja stručne konferencije Srca Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2019 i Uvodne konferencije projekta HR-ZOO.

Konferencija za novinare održat će se u srijedu, 13. ožujka 2019. godine  u 12 sati, na 2. katu zgrade Srca, Josipa Marohnića 5.

Na konferenciji za novinare govorit će:

• dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca
  • Ivan Marić, zamjenik ravnatelja Srca i voditelj Projekta HR-ZOO
  • Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije

Inspirirani idejom i potrebom za dijalogom svih dionika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja, glavna tema ovogodišnje konferencije sažeta je u tri pojma: povezivanje, komunikacija i suradnja. Ovogodišnja konferencija ujedno je i Uvodna konferencija projekta HR-ZOO, te je program posvećen predstavljanju ciljeva i rezultata projekta HR-ZOO te plana aktivnosti u provedbi projekta

Konferencija se i ove godine održava u kongresnim dvoranama Plaza Event Centra, Slavonska avenija 6, u neposrednoj blizini Srca i u samom Sveučilišnom računskom centru (Srcu), Josipa Marohnića 5.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na stručnoj konferenciji Srca Dani e-infrastrukture - Srce DEI 2019.

Izdvojene najnovije vijesti

20. travnja 2021.

Srce je od 1. 3. 21. partner na dva nova međunarodna projekta iz područja obrazovanja. Projekti su prošli na izvanred. natječaju Erasmus+ programa. Cilj im je podržati razvoj digitalnog obrazovanja i primjenu kreativnih rješenja kao odgovor na... Više

20. travnja 2021.

Pozivamo vas na online predavanje s temom „Microsoft Azure i Microsoft 365 security: Što je novo?“ koje će se održati u petak, 23. 4. 2021. u 14 sati putem sustava za webinare Srca.

19. travnja 2021.

U ponedjeljak, 12. travnja 2021. godine održana je uvodna radionica u okviru obrazovne akcije namijenjene IT stručnjacima visokoškolskih ustanova pod nazivom „Od Srca znanje na dar: edu4IT za 50 godina Srca” na kojoj je sudjelovalo 24 polaznika... Više

Izdvojena događanja

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.