Srce DEI 2019 - poziv na konferenciju za novinare

Pozivamo Vas na konferenciju za novinare povodom održavanja stručne konferencije Srca Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2019 i Uvodne konferencije projekta HR-ZOO.

Konferencija za novinare održat će se u srijedu, 13. ožujka 2019. godine  u 12 sati, na 2. katu zgrade Srca, Josipa Marohnića 5.

Na konferenciji za novinare govorit će:

• dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca
  • Ivan Marić, zamjenik ravnatelja Srca i voditelj Projekta HR-ZOO
  • Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije

Inspirirani idejom i potrebom za dijalogom svih dionika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja, glavna tema ovogodišnje konferencije sažeta je u tri pojma: povezivanje, komunikacija i suradnja. Ovogodišnja konferencija ujedno je i Uvodna konferencija projekta HR-ZOO, te je program posvećen predstavljanju ciljeva i rezultata projekta HR-ZOO te plana aktivnosti u provedbi projekta

Konferencija se i ove godine održava u kongresnim dvoranama Plaza Event Centra, Slavonska avenija 6, u neposrednoj blizini Srca i u samom Sveučilišnom računskom centru (Srcu), Josipa Marohnića 5.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na stručnoj konferenciji Srca Dani e-infrastrukture - Srce DEI 2019.

Izdvojene najnovije vijesti

3. prosinca 2019.

Centar za e-učenje pripremio je novi online tečaj „Izrada multimedijalnog sadržaja u e-kolegijima“.

2. prosinca 2019.

Pozivamo vas da nam se pridružite seminaru za IT-specijaliste "Kako započeti s razvojem za Drupal?" koji će se održati 6. prosinca 2019. godine u 10 sati.

2. prosinca 2019.

Dan e-učenja i 12. obljetnica djelovanja Centra za e-učenje Srca obilježit će se 12. prosinca 2019. u 9:30 sati u Sveučilišnom računskom centru.

Izdvojena događanja

pro 06

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 6. 12. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

pro 06

Tijekom jednodnevnog predavanja upoznajte Drupal iz perspektive programera. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

pro 07

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na tečaj koji započinje u subotu, 7. 12. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.