50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

110. visoko učilište u ISVU

27. 7. 2015.

Informacijski sustav visokih učilišta - ISVU implementiran je na 110. visokom učilištu! 110. visoko učilište koja koristi ISVU je Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu. Na tih 110 visokih učilišta ISVU koristi više od 13.100 njihovih djelatnika i suradnika te više od 143.000 studenata. ISVU je povezan i s drugim informacijskim sustavima kao što su Informacijski sustav studentskih prava, Informacijski sustav akademskih kartica, AAI@EduHr, Merlin, Dabar, Nacionalni informacijski sustav prijava na visoka učilišta, Mozvag te s gotovo 100 lokalnih informacijskih sustava i aplikacija po visokim učilištima.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.