2. Dan e-učenja

26. 11. 2010.

2. Dan e-učenja u organizaciji Centra za e-učenje Srca održat će se u srijedu, 8. prosinca 2010. s početkom u 9 sati u Auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu.

Na 2. Danu e-učenja dodijelit će se nagrade za najbolji e-kolegij Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2009./2010. Svi nagrađeni e-kolegiji predstaviti će se akademskoj zajednici.

Na Danu e-učenja održat će se panel diskusija s nekolicinom dekana na temu "E-učenje kao integracijski element na Sveučilištu i most za suradnju među institucijama", predavanje uglednog britanskog eksperta na području e-učenja Simona Atkinsona te okrugli stol na temu „Uloga knjižnica u e-obrazovanju“.

Cjelodnevni program možete pogledati na web-stranici Centra za e-učenje.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.