30 tisuća objekata u repozitorijima u Dabru

23. 2. 2017.

Broj digitalnih objekata pohranjenih u Dabru dosegao je 30 000! Ova brojka uključuje pohranjene ocjenske radove (završne, diplomske i specijalističke radove te doktorske disertacije i znanstvene magistarske radove), njihove priloge te nove digitalne objekte - radove objavljene u časopisu.

Ustanove su s unosom radova objavljenih u časopisu krenule nakon radionice održane u Srcu te je do danas pohranjeno njih 95 (od kojih je 94 u otvorenom pristupu), a sa po 25 unesenih radova prednjače:

Struktura objekata u Dabru

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.