33. međunarodna konferencija ITI 2011- posljednji radni dan

30. 6. 2011.

Posebnim predavanjem koje je održao Michael Shiffers s Ludwig-Maximilians-Universitaet iz Minchena, Njemačka, započeo je posljednji radni dan 33. međunarodne konferencije ITI 2011. Četvrtak, četvrti radni dan konferencije, tradicionalno je rezerviran za Biostat, susret istraživača iz biometrije i statistike, koji se u sklopu konferencije održava se po 18. put i 16. biometrijsku školu. Tema ovogodišnje škole je analiza prostornih zdravstveno-statističkih podataka, pozvano predavanje će održati Linda J. Young, profesorica statistike na Institutu za hranu i agrikulturne znanosti te voditeljica statističkih konzultacija pri Floridskom sveučilištu, SAD. Njeno predavanje pokazat će kako povezati zdravstvene podatke iz različitih izvora s faktorima utjecaja okoline te kako izvući zaključke koji mogu pomoći u unaprjeđenju zdravlja populacije na određenom području. U četiri radna dana održano je pet pozvanih predavanja, dvije radionice i okrugli stol, a posebno su zanimljive i posjećene bile kave s pozvanim predavačima. Pratite i dalje rad konferencije putem weba na http://iti.srce.hr/index.php/ITI/index/pages/view/streaming.

Trenutno nema događanja.