5. svjetski virtualni kongres studenata dentalne medicine uz tehničku podršku Srca

13. 5. 2015.

5. svjetski virtualni kongres studenata dentalne medicine održat će se i ove godine putem sustava za webinare Srca. Srce je podržalo ideju studenata Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za organizaciju virtualnog kongresa kako bi svaki student dentalne medicine iz cijelog svijeta bio u mogućnosti sudjelovati na kongresu (besplatno), predstaviti znanstveni rad te se povezati s kolegama i sudionicima iz inozemstva. Ove godine kongres se održava od 13. do 15. svibnja 2015. godine. Program sadrži niz prezentacija, radova studenata kao i pozvane predavače, istaknute profesore u području dentalne medicine i biomedicinskih znanosti, a najbolji radovi bit će nagrađeni. Više o kongresu pročitajte na službenim stranicama kongresa.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.