Akcija Srce za brucoše

7. 9. 2018.

Srce početkom svake akademske godine organizira akciju pod nazivom „Srce za brucoše“. Tom akcijom studente prve godine studija upoznajemo s uslugama Srca koje će moći koristiti kao studenti. Mnoge usluge Srca osmišljene su upravo za studente, kako bi im olakšale i unaprijedile proces studiranja, a većina tih usluga dostupna je bez naknade.

U 15‑minutnom predavanju djelatnici Srca dat će kratke informacije o dostupnim uslugama. Ponajviše zbog tehničkih zahtjeva održavanja predavanja akcija je orijentirana na sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, no za studente s ostalih hrvatskih sveučilišta sve su informacije dostupne na web-stranici Srca www.srce.unizg.hr/studenti/.

Na  web stranci, namijenjenoj prvenstveno studentima, nalaze se sve informacije o akciji „Srce za brucoše“, kao i dodatne informacije o uslugama za studente o kojima govorimo na predavanju.

Svjesni smo činjenice da se u gomili obavijesti i poruka važne stvari lako zaborave pa smo stoga za sve studente napravili označivač za vrata, koji ćemo podijeliti na predavanjima, a veseo je i zabavan podsjetnik na kojem studenti mogu pronaći dodatne informacije.

...

stu 24

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 11. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

pro 17

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 13.12.2018.