Besplatne radionice za nastavnike i studente

6. 6. 2018.

I u lipnju održavamo niz jednodnevnih radionica kojima je cilj u kratkom vremenu (pet školskih sati) osposobiti vas za uporabu najčešće korištenih uredskih i multimedijskih alata.

Ove su radionice namijenjene i dostupne isključivo članovima akademske zajednice (studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih instituta) i besplatne su.

Termini održavanja radionica u lipnju su:

Prijaviti se možete uporabom svojeg korisničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr na našem sustavu za online prijavu na tečajeve na adresi http://abc.srce.hr.

Za sva dodatna pitanja, na raspolaganju je naš Helpdesk (edu [at] srce.hr ili +385 1 616 5165).

pro 06

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 6. 12. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

pro 06

Tijekom jednodnevnog predavanja upoznajte Drupal iz perspektive programera. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

pro 07

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na tečaj koji započinje u subotu, 7. 12. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

pro 09

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na tečaj koji započinje u ponedjeljak, 9. 12. 2019. u 17:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 13

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 13. 12.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!