Besplatne radionice za nastavnike i studente

6. 6. 2018.

I u lipnju održavamo niz jednodnevnih radionica kojima je cilj u kratkom vremenu (pet školskih sati) osposobiti vas za uporabu najčešće korištenih uredskih i multimedijskih alata.

Ove su radionice namijenjene i dostupne isključivo članovima akademske zajednice (studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih instituta) i besplatne su.

Termini održavanja radionica u lipnju su:

Prijaviti se možete uporabom svojeg korisničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr na našem sustavu za online prijavu na tečajeve na adresi http://abc.srce.hr.

Za sva dodatna pitanja, na raspolaganju je naš Helpdesk (edu [at] srce.hr ili +385 1 616 5165).

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.