Besplatne radionice za nastavnike i studente

6. 6. 2018.

I u lipnju održavamo niz jednodnevnih radionica kojima je cilj u kratkom vremenu (pet školskih sati) osposobiti vas za uporabu najčešće korištenih uredskih i multimedijskih alata.

Ove su radionice namijenjene i dostupne isključivo članovima akademske zajednice (studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih instituta) i besplatne su.

Termini održavanja radionica u lipnju su:

Prijaviti se možete uporabom svojeg korisničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr na našem sustavu za online prijavu na tečajeve na adresi http://abc.srce.hr.

Za sva dodatna pitanja, na raspolaganju je naš Helpdesk (edu [at] srce.hr ili +385 1 616 5165).

stu 19

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u utorak, 19. 11. 2019., u 9 sati.

stu 19

Želite li naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 19. 11. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

stu 22

Tijekom jednodnevnog predavanja saznajte što su to certifikati i na koje se sve načine koriste. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.