Besplatne radionice za studente i nastavnike u studenom

23. 10. 2017.

Niz jednodnevnih radionica kojima je cilj u kratkom vremenu (pet školskih sati) osposobiti vas za uporabu najčešće korištenih uredskih i multimedijskih alata održavamo i u studenom.

Ove su radionice namijenjene i dostupne isključivo članovima akademske zajednice (studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih instituta) i besplatne su.

Termini održavanja radionica u studenom su:

Prijaviti se možete uporabom svojeg korisničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr na našem sustavu za online prijavu na tečajeve na adresi http://abc.srce.hr.

Za sva dodatna pitanja, na raspolaganju je naš Helpdesk (edu [at] srce.hr ili +385 1 616 5165).

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.