Centru za e-učenje Srca dodijeljena zahvalnica na Danu RGNF-a

5. 12. 2016.

U petak, 2.prosinca 2016. godine, na svečanosti povodom Dana Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta, Centru za e-učenje Sveučilišnoga računskoga centra dodijeljena je zahvalnica za ostvarenu suradnju i predano prenošenje znanja i iskustva iz područja e-učenja u akademskoj godini 2015/2016.

Srce je sudjelovalo na projektu Target koji je vodio RGNF na poslovima unapređenja e-kolegija i u kojem je uspješno unaprijeđeno 34 e-kolegija. Suradnja Srca i RGNF-a vezano uz e-učenje traje već niz godina pa je ovo priznanje potvrda dosadašnje dobre suradnje.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.