Centru za e-učenje Srca dodijeljena zahvalnica na Danu RGNF-a

5. 12. 2016.

U petak, 2.prosinca 2016. godine, na svečanosti povodom Dana Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta, Centru za e-učenje Sveučilišnoga računskoga centra dodijeljena je zahvalnica za ostvarenu suradnju i predano prenošenje znanja i iskustva iz područja e-učenja u akademskoj godini 2015/2016.

Srce je sudjelovalo na projektu Target koji je vodio RGNF na poslovima unapređenja e-kolegija i u kojem je uspješno unaprijeđeno 34 e-kolegija. Suradnja Srca i RGNF-a vezano uz e-učenje traje već niz godina pa je ovo priznanje potvrda dosadašnje dobre suradnje.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.