Dan e-učenja i internetskih servisa Sveučilišta u Zagrebu

13. 12. 2016.

14. prosinca 2016. s početkom u 9 sati u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu održat će se Dan e-učenja i internetskih servisa Sveučilišta u Zagrebu.

Djelatnici Srca će na događanju sudjelovati s tri predavanja od kojih je prvo Deset godina rada i projekti Centra za e-učenje Srca, a održat će ga Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja Srca.

Sljedeće predavanje održat će Sabina Rako i Tamara Birkić; tema je Plagiranje i softveri za otkrivanje plagiranja u kontekstu pan-europske platforme za etičnost, transparentnost i integritet u obrazovanju (ETINED).

Završno predavanje u nizu djelatnika Srca održat će ravnatelj Srca dr. sc. Zoran Bekić koji će govoriti  o Dabru – Digitalnim akademskim repozitorijima i arhivima u kontekstu otvaranja pristupa podacima.

Sve informacije o ovom događanju možete pronaći na stranicama Sveučilišta u Zagrebu.

Trenutno nema događanja.