Dan e-učenja u Srcu

2. 12. 2019.

Dan e-učenja i 12. obljetnica djelovanja Centra za e-učenje Srca obilježit će se 12. prosinca 2019. u 9:30 sati u Sveučilišnom računskom centru.

Ove godine predstavit će se nova četiri fakulteta: Fakultet organizacije i informatike, Agronomski fakultet, Tekstilno-tehnološki fakultet i Učiteljski fakultet s odabranim e-kolegijem kao primjerom dobre prakse i načinom implementacije e-učenja na svojim ustanovama.

Na samom početku ravnatelj Srca, dr. sc. Zoran Bekić pozdravit će uzvanike, a nakon toga bit će održano predavanje o stanju i trendovima u e-učenju u Europi.

Ovim danom e-učenja nastavljamo dalje raditi na poticanju i primjeni novih tehnologija u obrazovnom procesu, a događanje je odlična prilika za razmjenu iskustava i stjecanje novih spoznaja o primjeni informacijsko komunikacijskih tehnologija i tehnologija e-učenja u sustavu visokog obrazovanja.

Pogledajte program događanja.

Dan e-učenja 2019

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.