Danas, 11. travnja 2018. u 11 sati otvara se konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2018!

11. 4. 2018.

Pratite pozvana predavanja uživo putem webinara na adresi connect.srce.hr/dei. Prijenos je omogućen za oba pozvana predavanja.

Prvo pozvano predavanje „Opening Science in a Data-Driven World“ počinje 11. travnja 2018. u 11:20, održat će ga Olivier Verscheure, ravnatelj Švicarskog centra za znanost o podacima (Swiss Data Science Center).

Drugo pozvano predavanje koje prenosimo predavanje je Ann Harding, članice AAI tima i višestruke voditeljice razvoja sustava elektroničkih identiteta u okviru projekata GÉANT, SWITCH, Švicarska. Naslov njezinog predavanja je „The challenges of (non-)openness – Trust and Identity in Research and Education“, a na rasporedu je 12. travnja u 9:10 sati.

Program konferencije potražite na dei.srce.hr/program.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.