DEI 2019: snimke pozvanih predavanja, prezentacije i fotografije

8. 4. 2019.

Objavljene su snimke pozvanih predavanja, prezentacije te fotografije s konferencije Srce DEI 2019 i Uvodne konferencije projekta HR-ZOO.

Snimke predavanja objavljene su na YouTube kanalu Srca:

Snimka predavanja - Rosa Karlić:

Snimka predavanja: Jan Šnajder:

Snimka predavanja: Vibor Jelić:

Snimka predavanja: Hannah Short:

Također je objavljena u snimka predavanja kojim je Ivan Marić, zamjenik ravnatelja Srca i voditelj projekta HR-ZOO predstavio projekt HR-ZOO:

Prezentacije su objavljene na stranici https://dei.srce.hr/sazeci.

Fotografije su objavljene na Flickru:

Dani e-infrastrukture - Srce DEI 2019

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.