Digitalne značke – novi online tečaj Srca

18. 9. 2018.

S obzirom na sve veće trendove korištenja digitalnih znački, njihovu široku primjenu te pridodavanje važnosti digitalnoj znački kao mikrovjerodajnici, odnosno indikatoru postignuća ili vještina koje je neki polaznik stekao, Centar za e-učenje Srca izradio je online tečaj „Primjena digitalnih znački u obrazovnim aktivnostima“.

Tečaj je namijenjen nastavnicima, studentima i svima zainteresiranima koji sudjeluju u obrazovnom procesu (bio on formalan ili neformalan).

Što su digitalne značke? Kako izraditi digitalnu značku? Gdje je implementirati? Kako digitalnu značku podijeliti s drugima? Saznajte kroz četiri cjeline, utrošenih 6 školskih sati, pohađanjem vlastitim tempom (cijelog sadržaja tečaja ili samo dijelova koji Vas zanimaju). Polaznici koji prođu cijeli tečaj, odnosno pregledaju sve zadane materijale i ispune završnu anketu dobit će potvrdu o završetku tečaja i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi http://mod.srce.hr/online-tecaj/.

Ožu 30

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 30. 3. 2020. u 17:30 sati.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.