Digitalne značke – novi online tečaj Srca

18. 9. 2018.

S obzirom na sve veće trendove korištenja digitalnih znački, njihovu široku primjenu te pridodavanje važnosti digitalnoj znački kao mikrovjerodajnici, odnosno indikatoru postignuća ili vještina koje je neki polaznik stekao, Centar za e-učenje Srca izradio je online tečaj „Primjena digitalnih znački u obrazovnim aktivnostima“.

Tečaj je namijenjen nastavnicima, studentima i svima zainteresiranima koji sudjeluju u obrazovnom procesu (bio on formalan ili neformalan).

Što su digitalne značke? Kako izraditi digitalnu značku? Gdje je implementirati? Kako digitalnu značku podijeliti s drugima? Saznajte kroz četiri cjeline, utrošenih 6 školskih sati, pohađanjem vlastitim tempom (cijelog sadržaja tečaja ili samo dijelova koji Vas zanimaju). Polaznici koji prođu cijeli tečaj, odnosno pregledaju sve zadane materijale i ispune završnu anketu dobit će potvrdu o završetku tečaja i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi http://mod.srce.hr/online-tecaj/.

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.