Digitalne značke – novi online tečaj Srca

18. 9. 2018.

S obzirom na sve veće trendove korištenja digitalnih znački, njihovu široku primjenu te pridodavanje važnosti digitalnoj znački kao mikrovjerodajnici, odnosno indikatoru postignuća ili vještina koje je neki polaznik stekao, Centar za e-učenje Srca izradio je online tečaj „Primjena digitalnih znački u obrazovnim aktivnostima“.

Tečaj je namijenjen nastavnicima, studentima i svima zainteresiranima koji sudjeluju u obrazovnom procesu (bio on formalan ili neformalan).

Što su digitalne značke? Kako izraditi digitalnu značku? Gdje je implementirati? Kako digitalnu značku podijeliti s drugima? Saznajte kroz četiri cjeline, utrošenih 6 školskih sati, pohađanjem vlastitim tempom (cijelog sadržaja tečaja ili samo dijelova koji Vas zanimaju). Polaznici koji prođu cijeli tečaj, odnosno pregledaju sve zadane materijale i ispune završnu anketu dobit će potvrdu o završetku tečaja i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi http://mod.srce.hr/online-tecaj/.

velj 22

„Office 365 - kako nam je promijenio život u osam godina“

velj 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 25. 2. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 04

I ove godine obilježavamo Tjedan otvorenog obrazovanja od 4. - 8. ožujka 2019. godine, a posebno izdvajamo okrugli stol 7. ožujka na koji su pozvani svi zainteresirani.

Ožu 18

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 18.3.2019. u 9:00 sati.

Ožu 25

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 25. 3. 2019. su u tijeku.