Digitalne značke – novi online tečaj Srca

18. 9. 2018.

S obzirom na sve veće trendove korištenja digitalnih znački, njihovu široku primjenu te pridodavanje važnosti digitalnoj znački kao mikrovjerodajnici, odnosno indikatoru postignuća ili vještina koje je neki polaznik stekao, Centar za e-učenje Srca izradio je online tečaj „Primjena digitalnih znački u obrazovnim aktivnostima“.

Tečaj je namijenjen nastavnicima, studentima i svima zainteresiranima koji sudjeluju u obrazovnom procesu (bio on formalan ili neformalan).

Što su digitalne značke? Kako izraditi digitalnu značku? Gdje je implementirati? Kako digitalnu značku podijeliti s drugima? Saznajte kroz četiri cjeline, utrošenih 6 školskih sati, pohađanjem vlastitim tempom (cijelog sadržaja tečaja ili samo dijelova koji Vas zanimaju). Polaznici koji prođu cijeli tečaj, odnosno pregledaju sve zadane materijale i ispune završnu anketu dobit će potvrdu o završetku tečaja i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi http://mod.srce.hr/online-tecaj/.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.