50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Dostupna snimka webinara „Composing assessment for the multimodal classroom“

16. 6. 2015.

Srce je organiziralo novi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, koji se održao u ponedjeljak, 15. lipnja u 11 sati. Naziv ovog webinara bio je Composing assessment for the multimodal classroom, a održao ga je James Lamb, pomoćnik ravnatelja Lothians Equal Access Programme for Schools (LEAPS), Velika Britanija. Predavač je kratkom prezentacijom prikazao kako povećanje digitalnog oblika učenja i poučavanja u visokom obrazovanju zahtijeva razmatranje mogućnosti multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Zbog rasta digitalnog utjecaja u visokom obrazovanju povećava se mogućnost korištenja kombiniranog pristupa u izgradnji akademskog znanja. Primjerice, studenti suočeni s pitanjem esejskog tipa mogu odgovoriti stvaranjem video uratka kroz uporabu fotografije, testa i glazbe. Na samom kraju bila su opisana dva primjera multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Dostupna je snimka webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

tra 19

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 19. travnja 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.