Dostupna snimka webinara „Composing assessment for the multimodal classroom“

16. 6. 2015.

Srce je organiziralo novi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, koji se održao u ponedjeljak, 15. lipnja u 11 sati. Naziv ovog webinara bio je Composing assessment for the multimodal classroom, a održao ga je James Lamb, pomoćnik ravnatelja Lothians Equal Access Programme for Schools (LEAPS), Velika Britanija. Predavač je kratkom prezentacijom prikazao kako povećanje digitalnog oblika učenja i poučavanja u visokom obrazovanju zahtijeva razmatranje mogućnosti multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Zbog rasta digitalnog utjecaja u visokom obrazovanju povećava se mogućnost korištenja kombiniranog pristupa u izgradnji akademskog znanja. Primjerice, studenti suočeni s pitanjem esejskog tipa mogu odgovoriti stvaranjem video uratka kroz uporabu fotografije, testa i glazbe. Na samom kraju bila su opisana dva primjera multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Dostupna je snimka webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.