Dostupna snimka webinara „Mind the Gap! Perceptual differences and learning“

17. 9. 2015.

Srce je organiziralo novi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, koji se održao u srijedu, 16. lipnja u 11 sati. Naziv ovog webinara bio je Mind the Gap! Perceptual differences and learning, a održao ga je profesor Steve Wheeler sa Sveučilišta Plymouth iz jugozapadne Engleske. Profesor Wheeler je u svojem predavanju ukazao na neke od prepreka s kojima se nastavnici danas u digitalnom dobu susreću. U obrazovnom procesu važno je uočiti i znati se nositi s generacijskim razlikama, različitim načinima razumijevanja i očekivanjima nastavnika i studenata kao i razlikama u digitalnoj pismenosti. Pri uključivanju tehnologija u obrazovni proces neke od tih razlika mogu postati manje ali se mogu i produbiti. U predavanju su predstavljena iskustva nastavnika vezana uz ove prepreke te se raspravljalo o obrnutim ulogama (flipped roles), vrednovanju u on-line okruženju te obrazovanju unaprijeđenom novim tehnologijama. Dostupna je snimka webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.