Dostupna snimka webinara „The TALOE web tool“

12. 11. 2015.

Srce je organiziralo novi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, koji se održao u srijedu, 11. studenog u 16 sati. Naziv ovog webinara bio je The TALOE web tool, a predavačice su bile Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja za obrazovanje i podršku korisnicima Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu, Rita Falcao, specijalist za e-učenje Sveučilišta u Lisabonu i Eva Szalma, voditeljica za projekte pri organizaciji EDEN. TALOE web aplikacija je razvijena kako bi pomogla nastavnicima u odluci koje strategije i metode vrednovanja primijeniti u e-kolegijima. U webinaru su predavačice pokazale kako se koristi alat te razgovarale o ALOA (Aligning Learning Outcomes and Assessment) konceptualnom modelu koji naglašava vezu između definiranih ishoda učenja i strategije procjene u e-kolegijima. Dostupna je snimka webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

svi 23

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u ponedjeljak, 23. svibnja 2022.  u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

svi 25

Webinar "Google Rapid Response (GRR) - udaljena forenzika računala" održat će se 25. svibnja 2022. od 10 do 13 sati.

lip 06

U lipnju 2022. organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.