Drugi Moodle Course Creator Certificate u Srcu

15. 12. 2014.

Vedran Mušica, član tima Centra za e-učenje Sveučilišnog računskog centra, stekao je Moodle Course Creator Certificate (MCCC), čime je postao jedna od četiri osobe s ovim certifikatom u Hrvatskoj. Ovo je drugi MCCC koji imaju djelatnici Centra za e-učenje Sveučilišnog računskog centra. Ova diploma potvrđuje izvrsno poznavanje i uporabu sustava Moodle, a sam program osmislila je i organizirala međunarodna Moodle zajednica preko službenih Moodle partnera. Srce kontinuirano ulaže u edukaciju svojih djelatnika, a međunarodni certifikati poput MCCC pokazuju kvalitetu i stručnost osoblja Centra za e-učenje. Prvi MCCC certifikat u Hrvatskoj 2011. godine stekla je Tona Radobolja, a osim MCCC certifikata djelatnici Centra za e-učenje imaju još i PHP 5 Zend Certified Engineer certifikat, te završene tečajeve kao što su MoodleBites for Teachers, MoodleBites for Course Designers i MoodleBites for Mahara. Više o Moodle Course Creator Certificate možete pronaći na Moodle.org.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.