Drugi webinar na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju

9. 2. 2015.

Drugi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, održat će se u srijedu 18. veljače u 11 sati. Naziv ovog webinara je Assessment Strategy: Managing and Supporting Assessment Designers, a predavači su dr. James Brunton i Elaine Walsh sa Sveučilišta Dublin City iz Irske. Predavači će u uvodnom predavanju predstaviti projekt izrade strategije vrednovanja koji su proveli na svojem Sveučilištu. Ovaj projekt pomogao je nastavnicima kvalitetnije definirati metode vrednovanja i bolje ih povezati s ishodima učenja programa i nastavnim cjelinama kao i načinima davanja povratnih informacija. Time je omogućen fleksibilniji pristup vrednovanju, a studenti su dobili mogućnost odabira više različitih načina napretka tijekom studijskog programa. U okviru webinara objasnit će se i matrica vrednovanja. Pozivamo vas da nam se pridružite i čujete iskustva drugih te pridonesete događanju svojim komentarima i pitanjima koja možete postaviti već unaprijed ili tijekom webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.