Dvadeset četvrto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT PRO

13. 9. 2017.

Pozivamo vas na predavanje „Nedavno otkrivena simpatija - POWERSHELL“ u petak 15. 9. 2017. u 14:00 sati u dvorani E2 u Sveučilišnom računskom centru, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave putem linka http://www.mscommunity.hr/event/nedavno-otkrivena-simpatija-powershell/2503.

Predavanje će se moći pratiti i putem webinara.

Više informacija možete naći na stranici MSref/događanja.

kol 21

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 21. 8. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

kol 22

Želite li se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u srijedu, 22. 8. 2018., u 9 sati.
Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2018. su u tijeku.