Dvadeseto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

14. 2. 2017.

Pozivamo vas na predavanje s temom „Enkripcija na SQL serveru - Always Encrypted“ koje će se održati u petak 17. 2. 2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave.
Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming).
Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

lip 27

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u srijedu, 27. 6. 2018. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 29

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 29. 6. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!