GSS zamijenjen sustavom MojOblak!

15. 5. 2015.

Unaprijedili smo uslugu koja omogućava udaljeno pohranjivanje podataka (GSS) na način da smo implementirali novi, bolji sustav ownCloud koji smo nazvali MojOblak. Sukladno ranijim najavama, GSS prestaje s radom 15. svibnja 2015! MojOblak nudi 100 GB prostora djelatnicima ustanova u sustavu znanosti i obrazovanja dok studenti mogu koristiti 20 GB prostora. Pročitajte više o sustavu MojOblak.

sij 25

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u utorak, 25. siječnja 2022., s početkom u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

sij 26

Webinar "Provođenje ispitne evidencije u ISVU" održat će se 26. siječnja 2022. godine od 10 do 12 sati.

sij 26

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a - tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 26. siječnja 2022. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

velj 03

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u četvrtak, 3. veljače 2022., s početkom u 15 sati. Prijave su u tijeku.

Ožu 07

Sveučilišni računski centar i ove će se godine uključiti u obilježavanje međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja koji će se održati od 7. do 11. ožujka 2022.