50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Infrastruktura StuDOM proširena na novi studentski dom u Varaždinu

18. 1. 2018.

Krajem 2017. godine u Varaždinu je otvoren novi studentski dom s ukupno 243 sobe, odnosno 600 ležajeva. Atraktivnosti studentskog doma svakako pridonosi i izgrađena domska mrežna infrastruktura, sukladno standardima StuDOM i eduroam, za pristup internetu studentima iz svih studentskih soba i javnih prostora doma. Domsku infrastrukturu čini 17 mrežnih preklopnika te ukupno 46 bežičnih pristupnih točaka. Srce je kroz uslugu StuDOM – Centar potpore za mrežne infrastrukture studentskih domova pomagalo studentskom centru u Varaždinu pri nabavi i podešavanju aktivne mrežne opreme za novi studentski dom.

Uspostavom mrežne infrastrukture na novom studentskom domu u Varaždinu StuDOM infrastruktura se proširila za dodanih 600 ležajeva te sada ukupno broji 11.345 umreženih ležajeva.

lip 16

16. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 18. 6. 2021., s početkom u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 23

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a - tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 23. 6. 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 28

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 28. 6. 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.