Ispitni centar Srca ocijenjen najvišom ocjenom

12. 10. 2016.

U nedavno provedenom ocjenjivanju organizacije Pearson VUE ispitni centar Srca ponovno je ocijenjen najvišom ocjenom.

Pearson VUE (Pearson Virtual University Enterprise) vodeća je međunarodna organizacija pružanja usluga polaganja ispita s više od 450 ovlaštenih ispitnih centara širom svijeta. Putem ispitnog centra Pearson VUE moguće je polagati velik broj specijalističkih informatičkih ispita koje nude tvrtke kao što su Microsoft, IBM, Oracle, Cisco, Linux Professional Institute, CompTIA itd.

Srce je od 2006. godine ovlašteni ispitni centar Pearson VUE te omogućava svima zainteresiranima stjecanje međunarodno priznatih certifikata.

Od početka 2015. godine do danas u Srcu je održano preko 630 ispita, a najčešće su polagani Microsoftovi, Oracleovi i Ciscovi ispiti.

Svaki ovlašteni ispitni centar Pearson VUE treba zadovoljiti visoke kriterije, ne samo prilikom uspostave ispitnog centra već i tijekom svih narednih godina rada.

Posebno nas veseli što smo i nakon deset godina rada zadržali visoku razinu usluge i kvalitete koju pružamo krajnjim korisnicima te smo tijekom redovite provjere rada ponovno ocijenjeni najvišom ocjenom.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.