Jedanaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

3. 2. 2016.

Pozivamo vas na predavanje „Azure - pregled funkcionalnosti za administratore i razvojne inženjere“ koje će se održati u petak 19. 2. 2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5. Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija. Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave. Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming). Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.