Još jedan doktor znanosti u Srcu

20. 4. 2017.

Kruno Golubić, predstojnik Sektora za podršku korisnicima u Srcu, obranio je 13. travnja 2017. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu doktorsku disertaciju s temom „Uloga društvenih mreža u predstavljanju hrvatskih visokoškolskih ustanova“. Navedena tema doktorata pripada u područje društvenih znanosti, grana informacijskih i komunikacijskih znanosti.

Cilj rada bio je prikupljanje podataka o zastupljenosti hrvatskih visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama zajedno s analizom sadržaja koje ustanove objavljuju kako bi se na osnovi prikupljenih podataka definirale smjernice za izradu komunikacijske strategije i ostvarivanje prisutnosti visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama.

Digitalna verzija rada dostupna je za preuzimanje unutar digitalnog repozitorija Srca.

lip 27

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u srijedu, 27. 6. 2018. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 29

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 29. 6. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!