Jubilarna 10. akcija Srce za brucoše

13. 9. 2017.

Već deset godina Srce organizira akciju pod nazivom „Srce za brucoše“ kojom studente prve godine studija upoznajemo s uslugama Srca koje će moći koristiti kao studenti. Mnoge usluge Srca osmišljene su upravo za studente, kako bi im olakšale i unaprijedile proces studiranja, a većina im je tih usluga dostupna bez naknade.

Akcija je osmišljena kao 15‑minutno predavanje na kojem djelatnici Srca iznose kratke informacije o dostupnim uslugama. Ponajviše zbog tehničkih zahtjeva održavanja predavanja akcija je orijentirana na sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, no za studente s ostalih hrvatskih sveučilišta sve su informacije dostupne na web-stranici Srca www.srce.unizg.hr/studenti/.

Na toj stranci, namijenjenoj prvenstveno studentima, nalaze se sve informacije o akciji „Srce za brucoše“, kao i dodatne informacije o uslugama za studente o kojima govorimo na predavanju.

Svjesni smo činjenice da se u gomili obavijesti i poruka važne stvari lako zaborave pa smo stoga za sve studente napravili označivač za vrata, koji ćemo podijeliti na predavanjima, a veseo je i zabavan podsjetnik na kojem studenti mogu pronaći dodatne informacije.

...

kol 21

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 21. 8. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

kol 22

Želite li se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u srijedu, 22. 8. 2018., u 9 sati.
Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2018. su u tijeku.