Kako je nastalo Srce: strateški plan koji je odredio 40 godina uspješnog razvoja - dostupna snimka

11. 4. 2011.

U ponedjeljak, 11. travnja 2011. godine održano je treće u nizu događanja kojim se obilježava 40. godišnjica Srca pod nazivom Kako je nastalo Srce - strateški plan koji je odredio 40 godina uspješnog razvoja koju je vodio akademik Leo Budin. Pogledajte snimku rasprave.
Mogu li iskustva i dokumenti nastali prije 40 godina biti danas poticaj za promišljanje i nastanak sličnih dokumenata, strateških i akcijskih planova vezanih uz sadašnju i buduću modernu e-infrastrukturu Hrvatske, a kojih danas vidljivo nedostaje?
U uvodnom dijelu rasprave podsjetit ćemo se načina i procesa nastanka Srca, koje je nastalo kao rezultat vizije i strateškog promišljanja multidisciplinarne skupine profesora i stručnjaka sa Sveučilišta u Zagrebu, tada jedinog sveučilišta u Hrvatskoj. Panelisti:

• akademik Leo Budin (voditelj)
  • prof. dr. sc. Uroš Peruško
  • prof. dr. sc. Gjuro Deželić
  • prof. dr. sc. Slavko Krajcar
  • prof. dr. sc. Robert Manger
  • prof. dr. sc. Diana Šimić
  • dr. sc. Zoran Bekić

Obilježavanje 40. obljetnice Srca održava se pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića.

Trenutno nema događanja.