7. 4. 2011.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na trećem u nizu događanja vezanih uz obilježavanje 40. obljetnice Srca, pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića.
Raspravu pod nazivom Kako je nastalo Srce - strateški plan koji je odredio 40 godina uspješnog razvoja vodit će akademik Leo Budin, u ponedjeljak 11. travnja 2011. u 14 sati.
Mogu li iskustva i dokumenti nastali prije 40 godina biti danas poticaj za promišljanje i nastanak sličnih dokumenata, strateških i akcijskih planova vezanih uz sadašnju i buduću modernu e-infrastrukturu Hrvatske, a kojih danas vidljivo nedostaje?
U uvodnom dijelu rasprave podsjetit ćemo se načina i procesa nastanka Srca, koje je nastalo kao rezultat vizije i strateškog promišljanja multidisciplinarne skupine profesora i stručnjaka sa Sveučilišta u Zagrebu, tada jedinog sveučilišta u Hrvatskoj. Panelisti:

• akademik Leo Budin (voditelj)
  • prof. dr. sc. Uroš Peruško
  • prof. dr. sc. Gjuro Deželić