Konstituirano novo Upravno vijeće Srca

11. 11. 2014.

U srijedu, 5. studenog 2014. godine u Srcu je održana prva (konstituirajuća) sjednica Upravnog vijeća Srca. Sjednicu je sazvao i vodio rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras. Odluku o imenovanju Upravnog vijeća donio je Senat Sveučilišta u Zagrebu na 2. sjednici održanoj 28. listopada 2014. godine. U Upravno vijeće Srca imenovani su: na prijedlog rektora, prof. dr. sc. Milan Janjanin, prorektor Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Damir Kalpić s Fakulteta elektrotehnike i računarstva i prof. dr. sc. Vjeran Strahonja, dekan Fakulteta organizacije i informatike te, na prijedlog Ministra znanosti, obrazovanja i sporta, Ružica Vučić, voditeljica Odjela za informacijsku infrastrukturu sustava visokog obrazovanja u MZOS-u. Dragan Janjušević, voditelj Odjela za podatkovne centre u Srcu član je Upravnog vijeća kao predstavnik radnika Srca na temelju provedenih izbora održanih u ožujku 2014. godine. Na sjednici je za predsjednika Upravnog vijeća Srca jednoglasno izabran prof. dr. sc. Damir Kalpić. Upravno vijeće je, uz nazočnost rektora Borasa, raspravilo i prihvatilo Izvještaj o radu Srca za 2013. godinu koji je još u travnju 2014. godine pripremila uprava Srca. Ravnatelj Srca upoznao je Upravno vijeće i s aktualnostima poslovanja Srca u 2014. godini te pripremama plana rada za 2015. godinu.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.