On-line tečaj ECDL M6: Prezentacije (PowerPoint 2010)

22. 7. 2014.

Na popisu dostupnih on-line tečajeva od sada se nalazi novi tečaj ECDL M6: Prezentacije (PowerPoint 2010). Tečaj je namijenjen polaznicima koji se žele upoznati s izradom elektroničkih prezentacija na računalima i prilagođen je nastavnom programu ECDL (inačica 5.0). Teme obuhvaćene ovim tečajem su uporaba programa, rad s datotekama, pogledi na prezentaciju i rad sa slajdovima, unos i uređivanje teksta, oblikovanje teksta, rad s tablicama, rad s grafikonima, rad s grafičkim objektima, matrica slajda, prezentacijski efekti, te priprema prezentacije za ispis i prikazivanje. Tečaj može poslužiti kao priprema za polaganje ispita ECDL M6: Prezentacije. Za pohađanje on-line tečajeva Srca mogu se prijaviti svi članovi akademske zajednice (studenti, nastavnici i djelatnici visokih učilišta i javnih instituta), te drugi zainteresirani polaznici. Tečajevima se pristupa putem sustava za udaljeno učenje na adresi http://lms.srce.hr. Pristup tečaju u trajanju od tri mjeseca je za polaznike iz akademske zajednice besplatan. Više saznajte na stranicama on-line tečajeva.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.