MerlinMobile aplikacija od sada dostupna u Google i Apple trgovinama

9. 9. 2019.

Za novu akademsku godinu 2019./2020. Srce je pripremilo novu inačicu MerlinMobile aplikacije koja je sada dostupna u Google i Apple trgovinama. Aplikaciju je moguće instalirati na Android i iOS uređajima.

Aplikacija MerlinMobile dorađena je inačica službene Moodle mobilne aplikacije koju je Ceu tim prilagodio za rad s infrastrukturom Srca. U pozadini aplikacije nalazi se sustav koji omogućava pristup sustavu Merlin te isporuku push obavijesti. Push obavijesti korisniku javljaju da u sustavu imaju nove poruke, npr. s foruma, privatne poruke i slično, kako bi bili "uvijek dostupni i obaviješteni".

Više o MerlinMobile aplikaciji možete pročitati na stranici https://www.srce.unizg.hr/sustavi-za-ucenje-na-daljinu/merlin/mobilna-aplikacija.

stu 21

U studenome se održava Dvadeset četvrta smotra Sveučilišta u Zagrebu.

stu 22

Tijekom jednodnevnog predavanja saznajte što su to certifikati i na koje se sve načine koriste. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.