MoodleMoot Hrvatska 2013 - poziv za sudjelovanje

24. 5. 2013.

Treći MoodleMoot Hrvatska 2013 održat će se 7. lipnja 2013. godine. u organizaciji Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu, a s ciljem razmjene iskustava u korištenju sustava Moodle te druženja i povezivanja korisnika u interaktivnu suradničku mrežu.   Ovogodišnji MoodleMoot posvećen je pitanjima inovativnog poučavanja uz Moodle, vrednovanju polaznika kroz sustav Moodle, dobroj praksi u administraciji sustava Moodle te migraciji na Moodle 2.x, a namijenjen je svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani i žele čuti i vidjeti iskustva drugih.   Ovaj cjelodnevni događaj kroz niz prezentacija podijeljenih u teme, te pozvane predavače pružit će sudionicima mogućnost da steknu nova saznanja i ideje, da se druže i steknu nova poznanstva i prilike za suradnju ne samo u Hrvatskoj nego i u regiji.   Program konferencije i prijavu za sudjelovanje možete pronaći na stranicama MoodleMoota 2013.

lip 16

Steknite međunarodno priznate certifikate u ispitnom centru Pearson VUE.

Termin ispita: utorak, 16. 6. 2020. u 10:00 sati

lip 16

16. i 17. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.