MoodleMoot Hrvatska 2018. – poziv za prijavu radova

10. 5. 2018.

Osmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Organizatori događanja su Sveučilišni računski centar te Centar potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Cilj ovog događanja je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u četiri cjeline: Moodle implementacija i  integracija, Moodle u nastavi, Moodle i GDPR i E-portfolio.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle i E-portfolio. Više o temama i prijavama radova možete pronaći na web stranicama http://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2018.

Rok za prijavu radova je 18. svibnja 2018.

kol 21

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 21. 8. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

kol 22

Želite li se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u srijedu, 22. 8. 2018., u 9 sati.
Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2018. su u tijeku.