MoodleMoot Hrvatska 2018. – poziv za prijavu radova

10. 5. 2018.

Osmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Organizatori događanja su Sveučilišni računski centar te Centar potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Cilj ovog događanja je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u četiri cjeline: Moodle implementacija i  integracija, Moodle u nastavi, Moodle i GDPR i E-portfolio.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle i E-portfolio. Više o temama i prijavama radova možete pronaći na web stranicama http://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2018.

Rok za prijavu radova je 18. svibnja 2018.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.