MoodleMoot Hrvatska 2018. – poziv za prijavu radova

10. 5. 2018.

Osmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Organizatori događanja su Sveučilišni računski centar te Centar potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Cilj ovog događanja je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u četiri cjeline: Moodle implementacija i  integracija, Moodle u nastavi, Moodle i GDPR i E-portfolio.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle i E-portfolio. Više o temama i prijavama radova možete pronaći na web stranicama http://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2018.

Rok za prijavu radova je 18. svibnja 2018.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.