MoodleMoot Hrvatska 2019 – objavljen program

27. 5. 2019.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati u petak, 7. lipnja 2019. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot se organizira u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

Ove godine imamo pozvano predavanje na temu analitika u sustavu Moodle koje će održati David Monllao iz MoodleHQ te predavanje o iskustvima sa sustavom Moodle na Sveučilištu u Mostaru koje će održati doc. dr. sc. Marko Odak sa Sveučilišta u Mostaru. Uz ova pozvana predavanja, bit će niz prezentacija vezano uz iskustvo korištenja sustava Moodle u nastavi, e-kolegijima i mogućnostima sustava Moodle.

Objavljeni su program događanja i prijave za sudjelovanje.

Prijavite se već danas i svojim sudjelovanjem pridonesite da ovogodišnje druženje MoodleMoot Hrvatska bude još bolje!

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.