MoodleMoot Hrvatska 2019 – objavljen program

27. 5. 2019.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati u petak, 7. lipnja 2019. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot se organizira u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

Ove godine imamo pozvano predavanje na temu analitika u sustavu Moodle koje će održati David Monllao iz MoodleHQ te predavanje o iskustvima sa sustavom Moodle na Sveučilištu u Mostaru koje će održati doc. dr. sc. Marko Odak sa Sveučilišta u Mostaru. Uz ova pozvana predavanja, bit će niz prezentacija vezano uz iskustvo korištenja sustava Moodle u nastavi, e-kolegijima i mogućnostima sustava Moodle.

Objavljeni su program događanja i prijave za sudjelovanje.

Prijavite se već danas i svojim sudjelovanjem pridonesite da ovogodišnje druženje MoodleMoot Hrvatska bude još bolje!

srp 01

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 1. 7. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

srp 06

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na vikend-tečaj koji započinje u subotu, 6. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

srp 08

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 8. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!