MoodleMoot Hrvatska 2019 – počele prijave za sudjelovanje

21. 5. 2019.

Započele su prijave za sudjelovanje na devetom Moodlemootu Hrvatska, koji će se održati u petak, 7. lipnja 2019. u Srcu.

Ove godine održat će se pozvano predavanje na temu analitika u sustavu Moodle koje ce održati David Monllao iz MoodleHQ te predavanje o iskustvima sa sustavom Moodle na Sveučilištu u Mostaru koje će održati doc. dr. sc. Marko Odak sa Sveučilišta u Mostaru. Uz ova pozvana predavanja, održat će se i niz prezentacija vezanih uz iskustvo korištenja sustava Moodle u nastavi, e-kolegijima te o mogućnostima sustava Moodle.

Više o Moodlemootu i prijavi za sudjelovanje možete pronaći na: https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.