MoodleMoot Hrvatska 2019 – počele prijave za sudjelovanje

21. 5. 2019.

Započele su prijave za sudjelovanje na devetom Moodlemootu Hrvatska, koji će se održati u petak, 7. lipnja 2019. u Srcu.

Ove godine održat će se pozvano predavanje na temu analitika u sustavu Moodle koje ce održati David Monllao iz MoodleHQ te predavanje o iskustvima sa sustavom Moodle na Sveučilištu u Mostaru koje će održati doc. dr. sc. Marko Odak sa Sveučilišta u Mostaru. Uz ova pozvana predavanja, održat će se i niz prezentacija vezanih uz iskustvo korištenja sustava Moodle u nastavi, e-kolegijima te o mogućnostima sustava Moodle.

Više o Moodlemootu i prijavi za sudjelovanje možete pronaći na: https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.