MoodleMoot Hrvatska 2019 – počele prijave za sudjelovanje

21. 5. 2019.

Započele su prijave za sudjelovanje na devetom Moodlemootu Hrvatska, koji će se održati u petak, 7. lipnja 2019. u Srcu.

Ove godine održat će se pozvano predavanje na temu analitika u sustavu Moodle koje ce održati David Monllao iz MoodleHQ te predavanje o iskustvima sa sustavom Moodle na Sveučilištu u Mostaru koje će održati doc. dr. sc. Marko Odak sa Sveučilišta u Mostaru. Uz ova pozvana predavanja, održat će se i niz prezentacija vezanih uz iskustvo korištenja sustava Moodle u nastavi, e-kolegijima te o mogućnostima sustava Moodle.

Više o Moodlemootu i prijavi za sudjelovanje možete pronaći na: https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.