MoodleMoot Hrvatska 2019 - poziv za prijavu prezentacija

30. 4. 2019.

Deveti MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 7. lipnja 2019. u organizaciji Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu i Centra potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s ciljem razmjene iskustava u korištenju sustava Moodle te druženja i povezivanja korisnika u interaktivnu suradničku mrežu.

Sustav Moodle je trenutno najrašireniji alat za izradu elektroničkih obrazovnih sadržaja i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Republici Hrvatskoj.

Teme ovogodišnjeg MoodleMoota su Moodle u nastavi, implementacija sustava Moodle i razvoj sustava Moodle.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Više o temama i prijavama prezentacija možete pronaći na web stranicama https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

lip 07

7. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 10

U prvom tečaju Linux akademije upoznajte se sa administracijom Linux poslužitelja. Tečaj počinje 10. 6. 2019. u 9 sati i traje pet dana. Prijave su u tijeku.

srp 01

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 1. 7. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.