MoodleMoot Hrvatska 2019 - poziv za prijavu prezentacija

30. 4. 2019.

Deveti MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 7. lipnja 2019. u organizaciji Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu i Centra potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s ciljem razmjene iskustava u korištenju sustava Moodle te druženja i povezivanja korisnika u interaktivnu suradničku mrežu.

Sustav Moodle je trenutno najrašireniji alat za izradu elektroničkih obrazovnih sadržaja i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Republici Hrvatskoj.

Teme ovogodišnjeg MoodleMoota su Moodle u nastavi, implementacija sustava Moodle i razvoj sustava Moodle.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Više o temama i prijavama prezentacija možete pronaći na web stranicama https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.