MoodleMoot Hrvatska 2019 - poziv za prijavu prezentacija

30. 4. 2019.

Deveti MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 7. lipnja 2019. u organizaciji Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu i Centra potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s ciljem razmjene iskustava u korištenju sustava Moodle te druženja i povezivanja korisnika u interaktivnu suradničku mrežu.

Sustav Moodle je trenutno najrašireniji alat za izradu elektroničkih obrazovnih sadržaja i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Republici Hrvatskoj.

Teme ovogodišnjeg MoodleMoota su Moodle u nastavi, implementacija sustava Moodle i razvoj sustava Moodle.

Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Više o temama i prijavama prezentacija možete pronaći na web stranicama https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.