Na sustavu Merlin otvoren i 1000. e-kolegij

25. 2. 2013.

Na sustavu za e-učenje Merlin otvorili smo već 1000. e-kolegij u akademskoj godini 2012./2013. Riječ je o e-kolegiju „Nacrtna geometrija" doc. dr. sc. M. Rodić Lipanović s Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Nositeljici kolegija uručit ćemo ovom prilikom i prigodan poklon.   Sve veći broj uprava visokoškolskih ustanova te nastavnika prepoznaje mogućnosti informacijskih i komunikacijskih tehnologija i tehnologija e-učenja u unaprjeđenju kvalitete obrazovnog procesa. Dostupnost tehnologija i alata, kao i sustavna podrška i edukacija korisnika imaju značajnu ulogu pri tome. Cilj Centra za e-učenje Srca je osigurati podršku koja će uporabu informacijskih i komunikacijskih tehnologija i tehnologija e-učenja učiniti lakom i jednostavnom kako bi se nastavnici mogli usredotočiti na obrazovne i pedagoške ciljeve.

Trenutno nema događanja.