Natječaj za posao u Srcu

14. 5. 2014.

Objavili smo natječaj za radno mjesto:

Informatičar - voditelj projekata (m/ž)   – 1 izvršitelj na određeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci    Opis posla: projektiranje i dizajn mrežnih sustava, istraživanje tržišta i pripremu nabave opreme, implementaciju mrežnih sustava, izradu izvedbene dokumentacije   Uvjeti radnog mjesta:

• Završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij (razina 7 HKO) telekomunikacija ili sličnog informacijsko-komunikacijskog tehničkog usmjerenja
  • 1 godina radnog staža
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Potrebna stručna znanja:

• Napredno poznavanje mrežnih protokola (TCP/IP, IPv4/IPv6/Multicast,SNMP)
  • Napredno poznavanje prijenosnih sredstava, bakar i optika
  • Napredno poznavanje svjetlovodnih prijenosnih sustava   (WDM, CWDM, DWDM, OTN, SONET, STM),preklapanja (STP, LAG, LACP, MLAG, ME, DCB), IP usmjeravanja (OSPF, BGP - eBGP/iBGP, MPLS, MPLS L2/L3 VPN,QoS), sigurnost (FW, VPN, pristupne liste,802.1x), bežičnih tehnologija (802.11a/b/g/n)
  • Osnovno poznavanje FC, Infiniband, iSCSI rješenja i osnovno iskustvo s konfiguracijom mreže na poslužiteljima i virtualizacijama
  • Iskustvo u rješavanju mrežnih problema i sposobnost suradnje na rješavanju problema izvan mrežnih sustava
  • Iskustvo u radu sa sustavima za nadzor mreže (NMS)

Prednost imaju kandidati koji posjeduju:

• Iskustvo u radu s kompleksnim mrežama
  • Iskustvo u radu s mrežama sastavljenim od uređaja više proizvođača
  • Iskustvo u radu s profesionalnim i rješenjima otvorenog koda
  • Iskustvo u instalaciji i podešavanju poslužitelja, bazama podataka, programiranju
  • Industrijske certifikate
  • Iskustvo u javnoj nabavi

Plaća: 6.500,00 kn   Prijave se primaju od 14. do 22. 05. 2014. godine putem elektroničke pošte na adresu posao-fin [at] srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.