Natječaj za posao u Srcu

7. 5. 2015.

Objavili smo natječaj za radna mjesta:

Informatičar - voditelj projekata (m/ž)   – 1 izvršitelj na određeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci    Opis posla: projektiranje i dizajn mrežnih sustava, istraživanje tržišta i pripremu nabave opreme, implementaciju mrežnih sustava, izradu izvedbene dokumentacije   Uvjeti radnog mjesta:

• Završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij (razina 7 HKO) telekomunikacija ili sličnog informacijsko-komunikacijskog tehničkog usmjerenja
  • 1 godina radnog staža
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Potrebna stručna znanja:

• Napredno poznavanje mrežnih protokola (TCP/IP, IPv4/IPv6/Multicast,SNMP)
  • Napredno poznavanje prijenosnih sredstava, bakar i optika
  • Napredno poznavanje svjetlovodnih prijenosnih sustava   (WDM, CWDM, DWDM, OTN, SONET, STM),preklapanja (STP, LAG, LACP, MLAG, ME, DCB), IP usmjeravanja (OSPF, BGP - eBGP/iBGP, MPLS, MPLS L2/L3 VPN,QoS), sigurnost (FW, VPN, pristupne liste,802.1x), bežičnih tehnologija (802.11a/b/g/n)
  • Osnovno poznavanje FC, Infiniband, iSCSI rješenja i osnovno iskustvo s konfiguracijom mreže na poslužiteljima i virtualizacijama
  • Iskustvo u rješavanju mrežnih problema i sposobnost suradnje na rješavanju problema izvan mrežnih sustava
  • Iskustvo u radu sa sustavima za nadzor mreže (NMS)

Prednost imaju kandidati koji posjeduju:

• Iskustvo u radu s kompleksnim mrežama
  • Iskustvo u radu s mrežama sastavljenim od uređaja više proizvođača
  • Iskustvo u radu s profesionalnim i rješenjima otvorenog koda
  • Iskustvo u instalaciji i podešavanju poslužitelja, bazama podataka, programiranju
  • Industrijske certifikate
  • Iskustvo u javnoj nabavi

Plaća: 6.500,00 kn   Prijave se primaju od 14. do 22. 05. 2014. godine putem elektroničke pošte na adresu posao-fin [at] srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.