Natječaj za posao

16. 11. 2011.

Objavili smo natječaj za radno mjesto Informatičar – suradnik u Centru za e-učenje (m/ž).

Opis posla:
Poslovi u Centru za e-učenje vezani uz podršku korisnicima u korištenju tehnologija i alata e-učenja te izradu obrazovnih sadržaja za e-učenje. Dio poslova odnosi se na dizajn i izradu obrazovnih materijala (modeli, alati, instrukcijski dizajn, izrada obrazovnih sadržaja) te držanje tečajeva.

Radni odnos je na neodređeno vrijeme.

Što očekujemo:
  • VSS (diplomski studij)
  • završena pedagoška grupa predmeta
  • poznavanje i iskustvo u radu s internetskim tehnologijama
  • dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • razvijene sposobnosti za pismeno izražavanje
  • sklonost timskom radu
  • samostalnost u obavljanju poslova
  • kreativnost
  • aktivno znanje engleskog jezika
Poželjno je poznavanje alata za e-učenje, posebice sustava Moodle te iskustvo u držanju tečajeva.

Prijave i životopisi trebaju biti napisani isključivo na hrvatskom jeziku. Što nudimo:
Osim vrlo zanimljivog i dinamičnog posla u sveučilišnom i istraživačkom okruženju, nudimo Vam stabilnu plaću i usavršavanje na području suvremenih informacijskih tehnologija.

Visina plaće ovisi o radnom iskustvu i stručnim kvalifikacijama kandidata.

Rok za prijavu je 30.11.2011.
Adresa za prijavu: posao@srce.hr.

Izdvojena događanja Srca

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.