Natječaj za posao

15. 12. 2011.

Objavili smo natječaj za radno mjesto Informatičar za razvoj informacijskih sustava i aplikacija (m/ž) – 3 izvršitelja na neodređeno vrijeme.

Opis posla:
Poslovi obuhvaćaju razvoj i održavanje informacijskih sustava koristeći objektno programiranje, izradu i administraciju baza podataka, skladišta podataka i izvještaja za krajnje korisnike.

Radni odnos je na neodređeno vrijeme.

Što očekujemo:

  • VSS (diplomski studij – FER, FOI ili slično tehničko usmjerenje)
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • dobro razvijene komunikacijske vještine
  • iskustvo u razvoju informacijskih sustava baziranih na Microsoft tehnologijama
  • poznavanje programskog jezika C# i .Net tehnologije
  • iskustvo u administriranju i radu sa MS SQL Serverom
  • poznavanje i rad sa skladištem podataka, izvještajima i dubinskom analizom podataka
  • iskustvo u radu sa MS Business Intelligence tehnologijama
  • poznavanje ASP.Net
  • iskustvo rada sa web servisima

Prethodno radno iskustvo jedna je od prednosti pri zapošljavanju.
Prijave i životopisi trebaju biti napisani isključivo na hrvatskom jeziku.

Što nudimo:
Osim vrlo zanimljivog i dinamičnog posla u sveučilišnom i istraživačkom okruženju, nudimo Vam stabilnu plaću i usavršavanje na području suvremenih informacijskih tehnologija.

Visina plaće ovisi o radnom iskustvu i stručnim kvalifikacijama kandidata.

Oznaka oglasa: PP_2-2011

Rok za prijavu je 22. 12. 2011.
Adresa za prijavu: posao-PP [at] srce.hr.

Izdvojena događanja Srca

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.