Natječaj za posao

11. 1. 2012.

Objavili smo natječaj za radno mjesto Informatičar za razvoj informacijskih sustava (m/ž).

Opis posla:
Poslovi obuhvaćaju razvoj i održavanje informacijskih sustava baziranih na Java programskom jeziku i relacijskim bazama podataka.

Radni odnos je na neodređeno vrijeme.

Opći uvjet:

  • VSS (diplomski studij – FER, FOI ili slično tehničko usmjerenje)

Posebni uvjeti:

  • aktivno znanje engleskog jezika
  • dobro razvijene komunikacijske vještine

Potrebna znanja i vještine: Iskustvo u razvoju informacijskih sustava baziranih na Java programskom jeziku i relacijskim bazama podataka.

Prijave i životopisi trebaju biti napisani isključivo na hrvatskom jeziku.

Što nudimo:
Osim vrlo zanimljivog i dinamičnog posla u sveučilišnom i istraživačkom okruženju, nudimo Vam stabilnu plaću i usavršavanje na području suvremenih informacijskih tehnologija.

Visina plaće ovisi o radnom iskustvu i stručnim kvalifikacijama kandidata.

Oznaka oglasa: PP_1-2012
Rok za prijavu je 19. 1. 2012.
Adresa za prijavu: posao-PP [at] srce.hr (uz obaveznu oznaku oglasa).

Izdvojena događanja Srca

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.