Natjecanje za učenike „More je živo“ i ove godine organizira se uz podršku Srca

4. 5. 2015.

Srce i ove godine daje podršku pri provođenju natjecanja "More je živo - edukacija djece o potrebi očuvanja i zaštite Jadranskog mora". Ovo natjecanje nastavak je uspješnog istoimenog projekta koji provode članovi Društva za ekološka istraživanja Paks. Natjecanje se održava u utorak, 5. svibnja 2015. godine, a u njemu sudjeluju učenici od petog do osmog razreda osnovnih škola diljem Hrvatske. Natjecanje se provodi na sustavu za e-učenje MoD Srca, a učenici se natječu po razredima. Provođenjem testiranja on-line, natjecatelji se od samog početka školovanja upoznaju s virtualnim okruženjem i njegovim mogućnostima te kroz zabavan način stječu nova iskustva i provjeravaju svoje znanje.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.