Naučite izraditi vlastito web-sjedište u WordPressu

5. 9. 2017.

Pripremili smo novi tečaj za koji znamo da će zainteresirati mnoge – radi se o 12-satnom tečaju namijenjenom polaznicima koji žele naučiti raditi u sustavu WordPress.

Nakon pohađanja tečaja „Osnove rada u WordPressu“ polaznici će moći izabrati web-poslužitelj, postaviti svoje web-sjedište u WordPressu i dodati mu sadržaj. Osim toga, polaznici će moći raspravljati o različitim organizacijama web-sjedišta, odlučiti se za neku od njih te je primijeniti na svoje web-sjedište. Izgled web-sjedišta će moći urediti tako da posjetitelju olakšaju snalaženje, a putem svog web-sjedišta moći će komunicirati i surađivati s drugima - kako posjetiteljima, tako i suradnicima. Praćenjem aktivnosti na svojem web-sjedištu uočavat će kritične točke i tako se pripremati za njegovo unaprjeđivanje.

Više informacija o tečaju dostupno je na stranici s opisom tečaja. Svaki polaznik tečaja dobiva popratni priručnik te nakon završetka tečaja, potvrdu o odslušanom tečaju.

Tečaj će se održati u terminu od 20. do 22. rujna 2017. godine (srijeda - petak), od 17:30 sati, u učionici Srce-A. Svi zainteresirani na tečaj se mogu prijaviti putem sustava za online prijavljivanje na tečajeve.

Za dodatne informacije na raspolaganju smo vam putem adrese edu [at] srce.hr.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.