Nova pogodnost za studente - besplatni pripremni Microsoftov ispit MTA

4. 9. 2014.

Microsoftovi ispiti MTA (Microsoft Technology Associate) namijenjeni su svima koji započinju svoje profesionalno certificiranje iz područja Microsoftovih tehnologija. U sklopu akcije koju provodi Certiport u suradnji s Microsoftom, svi studenti koji namjeravaju polagati MTA ispit 98-364: Database Administration Fundamentals mogu zatražiti izdavanje vaučera za pristup besplatnom pripremnom ispitu. Svi zainteresirani svoj vaučer mogu zatražiti na web-stranici: http://www.mtacertiport.com/.

Na istoj su web-stranici dostupni i dodatni materijali za pripremu ispita. Naglašavamo, besplatni se vaučer odnosi na pripremni ispit, ne na certifikacijski ispit. Navedena pogodnost vrijedi do opoziva. Cjenik i raspored održavanja ispita možete pronaći na stranici Ispitnog centra Certiport. Više informacija o ostalim MTA ispitima možete pronaći na ovoj stranici. Priručnici za pripremu ostalih MTA-ispita dostupni su na Certiportovim stranicama. Svim zainteresiranim kandidatima želimo uspješno stjecanje prvih Microsoftovih certifikata!

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.