Novi on-line tečaj u ponudi Srca

7. 3. 2014.

Na popisu dostupnih on-line tečajeva od sada se nalazi i tečaj ECDL M3: Obrada teksta (Word 2010). Tečaj je namijenjen polaznicima koji žele naučiti izrađivati dokumente na računalu, oblikovati ih i ispisivati, a prilagođen je programu ECDL.   Za pohađanje on-line tečajeva Srca mogu se prijaviti svi članovi akademske zajednice (studenti, nastavnici i djelatnici visokih učilišta i javnih instituta), te drugi zainteresirani polaznici. Tečajevima se pristupa putem sustava za udaljeno učenje na adresi http://lms.srce.hr.

Više o on-line tečajevima možete saznati ovdje

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.